Pohoda

10. srpna 2018 v 14:16 | Nelžu
Určitě se každýmu z nás jednou stalo, že po nás někdo něco chtěl a chtěl to po nás někdo, u koho jsme spíš doufali, že zapomene na naší existenci. Určitě si pamatujete, v jakým stínu ten člověk byl, když se snažil od vás nebo pro vás něco chtít. Neměli jste srdce mu narovinu říct, že byste radši lezli po vážně strmých skalách bez jištění, než s ním sdíleli ideál vás dvou.
Asi budu trošku napojovat na dnešní včerejšek, na můj první kousek, protože já se ráda napojuju totálně nesynchronizovanou blbostí a buď tam někdo spojitost uvidí, nebo tohle bude jako soukromej dokument v počítači.
Chci tím říct, že já chci od lidí jenom upřímnost, jen abych věděla jak se mám zachovat. Věř tomu nebo ne, jsem dost tolerantní člověk, který aroganci zná, jen když ho sere někdo doopravdy nepotřebnej, kdo se neumí chovat normálně a jede si pózy, který doufám že neviděl v času kde žijeme, ale někde v paralerním vesmíru vzdálené planety, která nikdy snad nebude objevena. Prostě, ten člověk, kterýho vidíte a řeknete si ,, O, můj bože.. Nevím, proč to děláš, nebo co se ti stalo, ale je mi to líto.. ''. Snad chápete, někoho, koho neodsuzujete, ani nechcete, protože to prostě neděláte, ale když to vidíte, tak víte, že tohle už nejde jen tak napravit a vy na to mít nervy momentálně nebudete. Jenom v tom případu, jsem občas arogantní, nebo když někdo začne útočit první, jinak jsem dost tolerantní a pokud mi někdo řekne ,, Nelíbí se mi, když tohle a tohle'', tak udělám jednoduché ,,Zvykni si'', nebo to nebudu dělat, když to nebude přímo nějaká moje charakteristika. Co však ale čekám od těch druhých, je ta několikrát zmiňovaná upřímnost a pravidlo zvané ,,NEBUĎ DEBIL''. To bych vysvětlila jednoduchým ,,Udělala jsem já něco pro tebe? Ano. Nečekám nic od tebe na oplátku, jenom to, že zkusíš pochopit, že to nemá každej jako ty''. Zlatej důl, když najdete člověka, kterýmu to nemusíte říkat. Ha, takovej existuje? Určitě jo, ale někde hoodně daleko od vás. I když můžete to štěstí mít, já v tom osudu docela věřím. Teda, nařizuju mi to!!! Ale, je to na něm.
Nelži
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama